نمایش شماره در تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تلفن های معمولی که دارای صفحه نمایشگر هستند و قابلیت کالر آیدی را دارند به محض متصل شدن به خط شهری و دریافت تماس به راحتی شماره فرد را نمایش می ‌دهند و اگر آن شماره در دفترچه تلفن ذخیره شده باشد نام شخص نیز به کاربر نمایش می دهد. نمایش شماره در تلفن سانترال کمی متفاوت است و به تجهیزاتی نیازمند است. وجود کارت کالر آیدی یکی از ملزومات این قابلیت است به گونه ای که باید حتما کارت کالر آیدی خریداری و نصب و برنامه ریزی شود. البته لازم به ذکر است که برخی از کارت های خط شهری از این قابلیت به صورت پیش‌ فرض پشتیبانی می کنند که بسته به مدل دستگاه و کارت خریداری شده متفاوت است. برای این منظور باید ابتدا مدل دستگاه سانترال خود را دانسته و با کارشناس مربوطه در این زمینه مشورت نمایید.

نحوه نمایش شماره در تلفن سانترال پاناسونیک

 

اگر مجموعه شما کوچک است و نهایتاً ۸ خط شهری دارید و از دستگاه سانترال سفید رنگ استفاده می کنید این نکته را باید بدانید که خرید کارت کالر آیدی سانترال الزامی است زیرا در این مدل از دستگاه ویژگی کالر آیدی به صورت پیش فرض وجود ندارد و شما باید آن را خریداری کنید. پس از خرید و نصب کارت کالر آیدی بر روی خط شهری مورد نظر شما می توانید با برنامه ‌ریزی ساده شماره های دریافتی را مشاهده کنید البته این نکته ضروری است که تلفن باید دارای صفحه نمایشگر باشد.

 

برای نمایش شماره در تلفن سانترال نیازی نیست که شما از گوشی های دیجیتال و یا تحت شبکه استفاده کنید حتی گوشی های رومیزی ساده ارزان قیمت پاناسونیک نیز می تواند از این قابلیت پشتیبانی کند. تلفن بیسیم نیز در صورت دریافت تماس از خارج از دستگاه سانترال به راحتی می ‌تواند شماره را نمایش دهد اما برخی از مدل ها که قدیمی هستند در صورت دریافت تماس داخلی امکان نمایش شماره را ندارند. البته این اتفاق در کمتر گوشی رخ داده است مگر اینکه تلفن بیسیم شما قدیمی باشد.

کارت کالر آیدی ظرفیت های گوناگونی دارد به طور مثال در سانترال ۳ به ۸ هر کارت کالر آیدی برای ۳ خط شهری طراحی شده است در مدل های پیشرفته تر این ظرفیت افزایش پیدا کرده. محل نصب این کارت ها اصولاً بر روی کارت خط شهری می باشد ولی در سانترال کم ظرفیت که مکانی جدا و مختص به خود را دارد.

برای برنامه‌ ریزی کارت کالر آیدی می توانید از طریق تلفن سانترال در سانترال کم ظرفیت و از طریق نرم افزار پاناسونیک در سری پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه این برنامه ریزی را انجام دهید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 1295 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال