تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت شما چقدر است؟ شما چگونه می توانید از آن مطلع شوید؟ اطلاع از این مورد چه امکاناتی را برای شما باز می کند و شما چگونه می توانید این تغییرات در شرکت ایجاد کنید؟ تفاوتی ندارد که مجموعه شما در چه زمینه ای فعالیت می کند همین که شما در یک محیط اداری تشریف دارید و تعدادی کارمند وجود دارد که در واقع در آنها پاسخگوی تماس شما هستند همین کافی است تا این سوالات را پاسخ دهید. پاسخگویی به سوالات مشتریان و پاسخگویی به تماس آنها از حداقل وظایفی است که کارمندان شما در یک شرکت باید آن را رعایت کنند اما نظارت بر آنها چگونه صورت می گیرد چگونه می توانیم آنها را مدیریت کنید؟

آیا از این موضوع در جریان هستیم که یک مشتری ناراضی می تواند نارضایتی خود را به بیش از ۱۰ نفر انتقال دهد اما این روند در صورتی که همان فرد از مجموعه شما رضایت داشته باشد به تعداد افرادی که برای شما بازاریابی انجام می ‌دهد کمتر از پنج نفر است؟؟؟

همین امر می تواند یک ضربه مهلک به شرکت شما باشد برای جلوگیری از این کار چه راهکاری در نظر دارید؟

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

بله گزارش گیری از دستگاه سانترال یا گزارش گیری از کال سنتر بهترین راه برای مشاهده تعداد تماس های بی پاسخ و همچنین کیفیت تماس هاست. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید در هر کجایی که هستید در هر زمان و در هر مکانی بتوانید تماس های شرکت خود را مدیریت کنید. تعداد تماس های ورودی در طول روز، هفته، ماه و سال را مشاهده و تعداد درصد تماس های بی پاسخ را بررسی کنید.

در صورتی که از هر ۱۰ تماس ورودی 3 تماس بی پاسخ باشد فاجعه ای در حال وقوع در شرکت شماست و شما از آن بی خبر هستید. باید این عدد را به نزدیک صفر برسانید و یا حداکثر یک تماس از دست رفته آنهم در شرایطی کاملا توجیه شده باشد. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید هدفی را برای خود مشخص کنید و به صورت لحظه ای آن هدف را بررسی کرده و فاصله تا آن را مشاهده کنید. به طور مثال در شرکت شما پس از ۳ ثانیه یا ۴ ثانیه به تماس پاسخ داده می‌شود که عدد مورد نظر شما یک ثانیه می ‌باشد و می ‌توانید این هدف را مشخص سازی کرده و آن را بررسی کنید.

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

همچنین بسیاری از ویجت ها می توانند در این راه به شما کمک کنند تا بتوانید تصمیم گیری درست داشته باشید که هر فرد چه مقدار تماس ورودی داشته و به چگونه آنها را پاسخ داده است. تمامی این مراحل به شما کمک می کند تا بتوانید مجموعه قوی ایجاد کنید و به سمت موفقیت قدم بردارید...

برای کسب اطلاعات در مورد نرم افزار گزارشگر ابری سرویس تحلیل تماس و آنالیز مکالمات می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 68 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال