کاهش هزینه مکالمات در شرکت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از اولین و مهمترین خواسته مدیران شرکت‌ها چه خصوصی و چه دولتی کاهش هزینه است. تفاوتی ندارد که تعداد کارمندان آن مجموعه نفر باشد هر چند نفر که باشد شما قطعاً می دانید که کاهش هزینه‌های جاری از اولویت‌ها است. برای این منظور چه راهکاری دارید؟ چگونه می توان بر افراد نظارت داشت؟ چه کسی بیشترین مکالمات را دارد و چگونه او را شناسایی کنیم؟ چگونه می توان بررسی نمود که تماس ها در راستای امور شرکت بوده و یا صرفا یک تماس شخصی است؟ چگونه می توانید این امر را تحقق بخشید؟ سرویس مدیریت و تحلیل تماس یکی از ابزارهایی است که می ‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. البته نه فقط در این مورد بلکه در افزایش فروش و مشتری مداری نیز می توانید بر روی این محصول ویژه حساب کنید.

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

برای کاهش هزینه مکالمات در شرکت شما می توانید از ویجت های مختلفی استفاده کنید که در سرویس مدیریت و تحلیل تماس وجود دارد این سرویس به شما اجازه می دهد تا پرهزینه ‌ترین تماس ها و پرهزینه ترین داخلی ها را مشاهده و شناسایی کنید و با بررسی علت این تماس ها تلاش خود را برای مدیریت بهینه تماس‌ها اجرایی کنید. همچنین می توانید با ارائه داشبورد و دسترسی گزارشی به کاربران به صورت آنلاین آنها را در جریان ریز عملکردشان قرار دهید.

همین امر می ‌تواند موجب شود تا فرد با دقت و نظارت بهتری تماس را برقرار و آن را مدیریت نماید. مدیریت و کنترل بر روی این داشبورد بسیار آسان است زیرا می توانید در کوتاه ترین زمان با استفاده از المان های گرافیکی گزارشات را مشاهده و تصمیم‌ گیری‌های مورد نظر خود را اجرایی کنید.

زمان بر نبودن تحلیل و آنالیز تماس ها از دیگر ویژگی های مهم و کاربردی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و یا اخذ نمایندگی با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 32 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال