نرم افزار call center

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کال سنتر یک مرکز تماس کاملاً هوشمند است که امکان مدیریت تمامی تماس های ورودی و خروجی را متناسب با برنامه ریزی ها و تنظیمات صورت گرفته بر عهده می گیرد و برای این منظور نرم افزار call center طراحی شده است که بتوانید به خوبی این عملیات را اجرایی کنید، اما همیشه استفاده و پیروی از یک کد مناسب نیست، بلکه باید بر روی آن نظارت داشت. تماس های ورودی از ارزشمند ترین رویداد ها در هر شرکت است. هزینه زیادی صورت گرفته تا این تماس دریافت شود و باید به خوبی قدر آن را دانست. تبلیغات مختلف و یا حتی تلاش برای کسب یک رزومه قوی موجب این تماس شده است و نباید آن را به همین راحتی ها از دست داد.

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها

همان طور که بیان شد مدیریت تماس ها ارجحیت به هر چیزی دارد، پس توصیه ما به شما استفاده از یک نرم افزاری که بتواند در کنترل کیفیت تماس ها به شما کمک کند. سرویس مدیریت و تحلیل تماس، یک سامانه قدرتمند و قوی برای تحلیل، آنالیز و بررسی تماس ها در خدمت شماست. این برنامه با اتصال به مرکز تلفن اطلاعات را دریافت می‌ کند و پس از آنالیز و بررسی آن از طریق نمودارهای گرافیکی و یا جدول هایی با قویترین نوع گفتار گزارشاتی را به دست شما می رساند که قبل از آن، هیچ نرم افزار call center نمی توانست انجام دهد. 

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

حافظه ای پنج ساله برای حفظ تمامی اطلاعات و ذخیره میلیون‌ها تماس با امکان مقایسه آنها در کمترین زمان، ویژگی بارزی است که در نظر کمتر نرم افزاری قابل مشاهده است. با کمک گزارشگر ابری و گرفتن لاگ تماس ها می توانید به خود و مجموعه خود کمک کنید تا بهترین نوع پاسخگویی به تماس را تجربه کنید. افزایش کیفیت پاسخگویی هر اپراتور به شما در فروش بیشتر و یا حتی خدمت ‌رسانی بهتر کمک می‌ کند. آن را دست کم نگیرید...

 

بی پاسخ ماندن تماس ها اصل دیگری است که با نظارت کامل بر تماس های ورودی و کنترل ساعت اوج کاری در هر دپارتمان صورت می‌گیرد. هر تماس از دست رفته یک بمب اتم است که در شرکت شما منفجر می شود. شما به راحتی با کمک ویجت های طراحی شده در این زمینه و با هدف گذاری منطقی درصد احتمال انفجار بمبی را به صفر برسانید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده ۱۴ روزه رایگان از تمامی امکانات سرویس مدیریت و تحلیل تماس با شماره 88903060  تماس بگیرید

 

خواندن 248 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال