نمایشگاه مخابرات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سومین نمایشگاه مخابرات

سومين نمايشگاه مخابرات، اطلاع رسانی و صنایع

  • اصفهان از 31 خرداد ماه تا سوم تيرماه ميزبان سومين نمايشگاه تخصصي مخابرات، اطلاع‌رساني و صنايع وابسته است. اين نمايشگاه كه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي استان اصفهان برگزار مي‌شود، اهدافش را ارتقای دانش ICT و تبادل اطلاعات روز در رابطه با موضوع نمایشگاه، ارائه و معرفی فناوری‌های جدید، ارائه دستاوردها و پیشرفت‌های متخصصان ایرانی در این زمینه، ارتقای سطح مبادلات تجاری شرکت‌کنندگان در نمایشگاه با معرفی آن‌ها به متخصصان و ایجاد جو مساعد در جهت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان کالا و ارائه‌دهندگان خدمات مخابراتی و اطلاع‌رسانی به مشتریان عنوان کرده است.
  • زمينه‌هاي فعاليت این نمایشگاه تقريباً تمامي بخش‌های حوزه مخابرات مانند خدمات، نرم‌افزار، سخت‌افزار، زيرساخت، كابل‌ها و دكل‌هاي مخابراتي، شبكه‌هاي هوشمند، مراكز تلفن و مراكز سرويس‌دهنده اينترنت را در برمي‌گيرد. به گزارش ستاد برگزاري اين نمايشگاه، به صورت همزمان دومين کنفرانس تخصصي با نام و شخصيتی مستقل تحت عنوان «فناوري‌های نوين ارتباطی» (LCTC 2012) در تاريخ يكم تیر ماه برگزار می‌شود.
  • در اين کنفرانس یک روزه، آخرين دستاوردهای علمی و عملی در زمينه‌های فناوري‌های ارتباطي، داده‌پردازی، اطلاع‌رسانی و حرکت‌های مخابرات جهاني بررسي مي‌شوند. این کنفرانس با هدف برقراری ارتباط نزدیک میان دست‌اندرکاران و متخصصان صنعت مخابرات کشور و آشنایی با آخرین دستاوردهای این حوزه از جمله خدمات ارزش افزوده، فناوری‌ها و کاربردهای نوین تلفن‌همراه و فن‌آوری‌های سوییچينگ و همچنين در بخش ديگری با تأکيد بر فرصت‌های صنعت مخابرات در کشور و بررسی روش‌های کسب‌و‌کار اين صنعت برگزار می‌شود.
خواندن 5744 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال