دوربین مداربسته شگفتی ساز

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)


دوربین های مدار بسته همواره نگهبان های قابل اعتماد برای کاربران، صاحبان شرکت ها و یا مکان های بزرگ بوده اند که به غیر از تصویر برداری محیط، شخص را در جریان اتفاقات رخ داده در محل قرار می دهند. دوربین ها متناسب با نوع طراحی سخت افزاری و نرم افزاری برای تصویر برداری در محیط های INDOOR و OUTDOOR استفاده می شوند.
این دوربین ها (حتی دوربین های OUTDOOR ) با داشتن حسگر هایی بسیار حساس به تغییرات محیطی در مواقع بارانی با مشکل مواجه بودند، زیرا در شرایط بارش باران و یا برف در فضای اطراف دوربین همواره تغییراتی در حال رخ دادن است و این شکارچی تغییرات را حتی در کمترین میزان حس می کند. برای این که دوربین دچار مشکل نشود کاربران با مشخص کردن ناحیه خطر و یا نواحی مهم تمرکز دوربین را بر روی نقطه های انتخاب شده هدایت می کردند.
طراحان دوربینی را طراحی کرده اند که در این شرایط سخت تصویر برداری به کمک کاربران می آید و با تصویر برداری بی نظیر خود که در هر ثانیه بیش از یک هزار فریم از محیط را دریافت می کند باعث می شود که دوربین این تغییرات را در محیط، بیشتر و بهتر تحلیل کند و این دوربین جسم مورد نظر را شناسایی و تغییر آن را متناسب با زمان طی شده برای ارسال و دریافت بازتاب نور به صورت سه بعدی ثبت می کند و با محاسبه میانگین تغییرات، اگر تغییر جسم بیش از حد معمول بود آن را خطر تلقی می کند. دوربین این عمل را برای تمام اجسام تحت پوشش خود اعمال می کند.
این دوربین هنوز در مرحله آزمایش است و همچنان کارشناسان در حال آزمایش بر روی این دوربین هستند و زمان بهره برداری و تولید انبوه آن هنوز مشخص نشده است.

خواندن 3223 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال