پاناسونیک و کسب نشان طلا از انجمن طراحان، فروش ویژه سانترال به همین مناسبت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پاناسونیک سال 2013 را به گونه ای به پایان می رساند که فعال بودن خود را در تمام زمینه ها به رخ تمام شرکت های رقیب کشید. چند بعدی بودن پاناسونیک و فعالیت در زمینه های ارتباطی، صوتی - تصویری و سیستم های حقاظتی باعث شده بود که شرکت های رقیب این موضوع را بیان کنند که این کمپانی آسیایی به زودی با شکست مواجه می شود و دیگر نمی تواند شرکتی پیشرو باشد. اما برخلاف این اظهارات سال 2013 جزء پر بارترین و پر جایزه ترین سال ها در تمام این صد سال حضور برای پاناسونیک بود. کسب جایزه بهترین تلویزیون سال، تولید بیش از یک هزار پنل خورشیدی، کسب مقام 68مین کمپانی پر فروش دنیا، 4مین برند دوستدار محیط زیست، تولید 10 میلیون لوازم خانگی بازیافت شده، تولید گوشی های هوشمند، به روز رسانی دستگاه های سانترال و طراحی دوربین عکاسی بی نظیر و پر فروش سال، این ها همه کوچکترین اتفاقاتی بود که در یک سال گذشته برای پاناسونیک رخ داد.
اینک در روزهای واپسین سال 2013، پاناسونیک جایزه ی طلا بهترین تولید سال را از طرف انجمن طراحان جهان برای تولید راهنمای صوتی کسب کرد. این دستگاه که با همکاری شرکت میتسو بیشی انجام شده بهترین دستگاه برای افراد سالمند و یا افرادی است که از مشکلات چشمی مانند کم بینایی رنج می برند است.  پاناسونیک هم چنین برای دو محصول فانوس خورشیدی و راهنمای هوشمند تلویزیون جایزه نقره ای دریافت کرد و برای چند محصول دیگر نامزد بهترین طراحی شد. پاناسونیک طی دو سال گذشته برای تولید های بی نظیر خود از این انجمن، دو نشان طلای دیگر نیز دریافت کرده بود.
کسب این جوایز نشان از برتری این کمپانی بزرگ است که باعث افتخار برای تمام نمایندگی های پاناسونیک است.
گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک مفتخر است که برای یک هفته کلیه محصولات ارتباطی خود را نظیر دستگاه سانترال، تلفن سانترال، تلفن رومیزی، تلفن بیسیم و دستگاه فکس را با تخفیف ویژه ای به مشتریان ارائه دهد.

خواندن 3322 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال