خرید کال سنتر پاناسونیک توسط گروه صنعتی هوشیار

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

امروزه در تمام شرکت ها استفاده از سیستم ها ارتباطی پیشرفته امری ضروری است. این سیستم ها متناسب با نوع و فعالیت شرکت انتخاب می شود. در شرکت های بزرگ و چند دفتری سیستم ارتباطی سانترال تحت شبکه بهترین راه حل برای کم کردن هزینه هاست. در شرکت های کوچک از جمله گروه صنعتی هوشیار واقع در شهرستان تنکابن استفاده از سانترال های آنالوگ - هایبرید بهترین گزینه برای برای بر قراری ارتباطات سالم و بدون دردسر است.
در تاریخ 11 دی ماه سال جاری از طرف مدیریت شرکت تماسی با واحد فروش این نمایندگی پاناسونیک بر قرار شد. این شرکت کوچک اما فعال با داشتن کادری کوچک، ضعف خود را در پاسخ گویی به مشتریان متوجه شد و در صدد رفع آن بر آمد. داشتن 3 خط شهری کار مشاوره را برای کارشناس فروش بسیار راحت کرد و با توضیحاتی کوتاه در مورد دستگاه مورد نظر به راحتی توانست اطلاعات مورد نیاز را به کاربر اطلاع دهد. هم چنین مدیریت در نظر داشت که برای افرادی که با این گروه صنعتی تماس می گیرند راهنمای صوتی در نظر بگیرد که این راهنمایی صوتی باعث سهولت ارتباط تماس گیرنده با واحد مورد نظر شود. این نیاز مدیریت همان کارت دیزا مدل KX-TE82491 بود که قادر به پاسخ گویی 2 تماس در لحظه بود. هم چنین دیگر تجهیزات مورد نیاز این شرکت باطری پشتیبان و دستگاه موزیک و تلفن اپراتوری KX-T7730 بود. کارشناس فروش در همان تاریخ پیش فاکتور را تنظیم نمود که مورد تایید قرار گرفت. در رابطه با برنامه ریزی سانترال، دو طرف به این نتیجه رسیدند که این تنظیمات در تهران انجام شود و عمل ضبط صدا و برنامه ریزی داخلی ها انجام گیرد و توسط پست ارسال گردد.
در تاریخ 14 دی ماه آخرین تنظیمات این گروه توسط این نمایندگی انجام گردید و در همان روز ارسال شد. خرسندیم اعلام کنیم از روز دوشنبه این گروه صنعتی به پیشرفته ترین روش پاسخ گویی مکالمات مجهز است.

خواندن 3538 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال