اتمام کار نصب و راه اندازی سانترال مهندسی خونه با اعزام کارشناس رسمی پاناسونیک در محل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

یکی از دغدغه های مدیران برای بهبود روند پاسخ گویی کارمندان خود و خرید دستگاه سانترال و محصولات اداری - ارتباطی کمبود نمایندگی فعال پاناسونیک در شهرستان هاست. مدیران این شرکت ها مجبورند که برای تهیه محصولات خود با دفاتر تهران تماس بگیرند. این تماس و خرید اجناس نیز بازقابل حل بود ولی نحوه ارسال و دریافت اجناس و نصب و راه اندازی سانترال نیز دومین دغدغه آن ها بود.
سیستم های ارتباطی سانترال متناسب با سری و ظرفیتی که دارند به گونه ای طراحی شده اند که در سری کم ظرفیت می توان دستگاه را در تهران برنامه ریزی نمود و سپس به شهرستان ارسال نمود، اما در سری پر ظرفیت به دلیل سخت و پیچیده بودن مراحل نصب سانترال کارشناسان این نمایندگی به شهرستان طبق درخواست مشتری اعزام می شود.
این اعزام کارشناس برای نصب سانترال امری انتخابی است ولی به بیشتر خریداران این دستگاه توصیه می شود که از حضور کارشناس برای این منظور بهره ببرند. این حضور کارشناس باعث حصول اطمینان در قابل قبول بودن برنامه ریزی ها می شود. این نمایندگی پاناسونیک برای جلب رضایت مشتریان خود مراتب را برای برنامه ریزی دستگاه چه در تهران و چه در محل شرکت امکان پذیر کرده است.
همان طور که در اخبار و مطالب گذشته بیان شد، شرکت مهندسی خونه یکی از این شرکت هایی بود که در شهر اصفهان با مشکل خورده بود. این شرکت در تاریخ 20 آذر دستگاه را تهیه نمود و طبق صحبت های بیان شده تصمیم بر این شد که این شرکت مهلتی چند روزه را در اختیار داشته باشد برای آماده سازی حضور کارشناس در محل.
در تاریخ 18 دی ماه از سمت این شرکت تماسی با این نمایندگی برقرار شد که در مورد زمان اعزام کارشناس صحبت شد و تصمیم بر این شد که در تاریخ 22 دی ماه یکی از کارشناسان فنی در اصفهان کار خود را آغاز کند. اجناس و کارشناس در 21 دی ماه به اصفهان حرکت کرد. این کار درهمان تاریخ مقرر در 1 روز کاری به اتمام رسید. به همین ترتیب این شرکت مجهز به سیستم ارتباطی پیشرفته است.

خواندن 3276 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال