خرید سانترال پر ظرفیت توسط شرکت صنایع غذایی آوازه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در شرکت های بزرگ برای بهبود روند مکالمات از سری پر ظرفیت دیجیتال سانترال استفاده می کنند. در شرکت ها حجم خطوط شهری و یا حجم کاربران زیاد است و استفاده از این سیستم های ارتباطی راه حلی مناسب به نظر می رسد.
در شرکت های چند دفتری استفاده از سانترال های دیجیتال راه حلی مناسب به نظر نمی رسد. یکی از دلایل مناسب نبودن سانترال سری KX-TDA، هزینه تماس های بین دفاتر است. این دفاتر برای برقراری تماس بین خود باید با استفاده از خطوط شهری این ارتباط را برقرار کنند که این امر به مرور زمان کاری پر هزینه است. سانترال های تحت شبکه ابتکاری نوین و پیشرفته بود، این سری پر ظرفیت به دلیل قابلیت جفت شدن این سیستم ها به هم امکان برقراری تماس رایگان را به شکلی بی نظیر ارائه می دهد. این در ارتباط بودن دفاتر به صورت رایگان، به مرور زمان موجب کاهش هزینه های ارتباطی می شود.
یکی از این شرکت هایی که متوجه مزیت داشتن سانترال تحت شبکه شد، شرکت صنایع غذایی آوازه شد. این شرکت که در تولید برنج و دیگر صنایع خوراکی فعالیت دارد، دارای کارخانه ای در حومه تهران است. دفتر مرکزی این کارخانه بزرگ در شهر تهران قرار دارد که با داشتن کادری فعال، خواستار بهبود روند پاسخ گویی شد که امری ممکن و قابل حل بود.
یکی از تصورات اشتباه مدیریت این شرکت، عدم سازگاری سانترال با خط PRI  بود. مدیریت این شرکت این تصور را داشت که سیستم های سانترال قابلیت پشتیبانی از خط 5 رقمی که را ندارند که با ارائه توضیحات مناسب این تصور اشتباه از بین رفت. هم چنین برقراری تماس اینترنتی یکی دیگر از خواسته های این شرکت بود که مدیریت تصور داشت که برای این منظور باید سیستم ارتباطی جدا تهیه شود و هنگامی که با نمایندگی پاناسونیک از سوی این شرکت تماسی دریافت شد و نیاز های خود را مطرح کردند کارشناس فروش، دستگاه KX-TDE600 را معرفی کرد. فرد تماس گیرنده با این تفکر این سیستم ها قابلیت پشتیبانی هم زمان از خط PRI  و ارتباط VOIP ندارند سوالات زیادی را در مورد دستگاه و ویژگی های آن پرسید که با دریافت پاسخ سوالات، تمایل خود را در زمینه خرید دستگاه سانترال بیان کردند.
مدیریت این شرکت خواستار ضبط مکالمات کلیه پرسنل بود که با معرفی دستگاه ضبط مکالمات با ظرفیت 30 خط برای خط دیجیتال و هم چنین دستگاه ضبط مکالمات با ظرفیت 16 خط به مدیریت و تایید آن ها از سمت این شخص، کار ضبط مکالمات نیز تمام و بسته شد. از دیگر نیاز های این شرکت دستگاه صندوق صوتی بود که متناسب با تعداد خطوط و تعداد تماس های در لحظه انتخاب شد. این شرکت خواستار تعیین و برنامه نویسی صندوق صوتی برای هر فرد شد که طبق تصمیم های اتخاذ شده، مبنی بر این شد که کارشناس فنی اعزامی این برنامه ریزی را در روز مقرر انجام دهد.
در تاریخ 20 دی ماه سال جاری پیش فاکتور به شرح زیر برای مدیریت صنایع غذایی آوازه ارسال گردید:

 • دستگاه سانترال مدل KX-TDE600 به همراه كارت منبع تغذیه مدل  KX-TDA0103
 • كابین افزایشی سانترال مدل KX-TDA620 به همراه كارت منبع تغذیه مدل KX-TDA0103
 • كارت VOIP با ظرفیت 64 كانال مدل KX-TDE0111
 • كارت خطوط شهری با ظرفیت 16 خط مدل KX-TDA6181
 • كارت نمایش گر مشخصات تماس گیرنده (CID) با ظرفیت 8 خط مدل KX-TDA0193
 • كارت خطوط داخلی آنالوگ با ظرفیت 24 خط مدل KX-TDA6178
 • كارت خطوط داخلی دیجیتال با ظرفیت 16 خط مدل KX-TDA0172
 • دستگاه ضبط مكالمات با ظرفیت 30 خط دیجیتال (PRI)
 • دستگاه ضبط مكالمات با ظرفیت 16 خط انالوگ
 • دستگاه پردازنده صوتی پاناسونیك مدلKX-TVM200
 • كارت افزایش ترافیك پاسخ گویی با ظرفیت 4 تماس در لحظه مدل KX-TVM204
 • نرم افزار ثبت تماس ها و گزارش گیری

طبق توافقات قبلی قرار شد که در تاریخ 28 دی ماه (8 روز بعد از تایید پیش فاکتور) کارشناس فنی به همراه اجناس در محل حضور به عمل برساند. در روز شنبه کار نصب و برنامه ریزی سانترال به پایان رسید و دفتر تهران این شرکت و کارخانه به هم متصل شدند و می توانند از داشتن مکالمه ای بدون نویز و رایگان لذت ببرند.

خواندن 3227 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال