بهبود روند پاسخ گویی تماس شرکت کیا پرداز با خرید سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ارتباطات در حال رشد است. این سرعت بالای رشد اطلاعات، باعث همه گیر شدن آن شده است. کسب اطلاعات در این رابطه جزء زندگی افراد محسوب می شود و جدایی نا پذیر است. رشد تکنولوژی به صورت کاملا مستقیم بر زندگی و نحوه کارکرد افراد تاثیر می گذارد. بهبود در روند زندگی و بهبود ارتباطات موجب شده تا هر فرد و مجموعه ای تلاش خود را در این زمینه دو چندان کند.
شرکت کیا پرداز نیز از این قائله مستثنی نبوده و با توجه به وسعت شرکت و نوع مجموعه ای که دارند تصمیم خود را بر این گرفتند که این نوع پاسخ دهی را به بهترین شکل ممکن پوشش دهند. این شرکت با داشتن خط PRI با ظرفیت 30 خط ویژه نیاز خود را برای تهیه سانترال پر ظرفیت متوجه شد. داشتن  کاربر های متعدد، واحد های مختلف، وسیع بودن محیط شرکت و نوع خدمات مورد نیاز دستگاه باعث شد که کارشناس فروش نمایندگی پاناسونیک، سانترال KX-TDA100DBA را معرفی کند.
ورود سانترال هایبرید KX-TDA100D به بازار توانست به سرعت جای سانترال KX-TDA100 قدیمی را بگیرد زیرا مدل پیشرفته تری از سیستم های ارتباطی پیشرفته است. پاناسونیک با ارائه سانترال KX-TDA100DBA یک گام دیگر برای کاهش هزینه مشتریان و بالا بردن ظرفیت این دستگاه برداشته است.
دستگاه TDA100D با توجه به بالا بودن ظرفیت کارت های داخلی، امکان  نمایش اطلاعات تماس گیرنده (کالر آیدی) روی کارت های شهری و اضافه شدن یک جای کارت به آن، نسبت به مدل قدیمی تر خود و نهایتا وجود ۴ داخلی دیجیتال در دستگاه به صورت پیش فرض، توانست به یک دستگاه محبوب با ظرفیت بالا و قیمت مناسب تبدیل شود و در اختیار داشتن امکانات دیجیتال که مهم ترین آن تلفن اینترنتی یا VOIP است.این در حالی است که تمام ویژگی های دستگاه های قبلی را داراست و حالا با ورود سانترال TDA100DBP بار دیگر ظرفیت دستگاه بالا رفته تا هزینه های مشتری کمتر شود.
در سانترال جدید علاوه بر ۴ داخلی دیجیتال یک کارت 24 تایی داخلی آنالوگ و یک کارت  ۸تایی شهری کالر آی دی دار تعبیه شده است که در نهایت ظرفیت اولیه دستگاه را به ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی آنالوگ و ۴ داخلی دیجیتال رسانده ، که تا ۱۱۲ خط شهری و ۱۷۶ خط داخلی قابل افزایش خواهد بود.
این دستگاه علاوه بر امکانات و سخت افزار موجود در مدل های قبلی، دارای یک کارت آپشنال KX-TDA0190 و یک کارت صندوق صوتی با قابلت عملکرد تلفن گویا و ضبط پیغام دو کاناله را داراست. به این ترتیب با وجود این ویژگی اضافی این دستگاه به گزینه مناسب و مطلوب برای شرکت های متوسط و بزرگ در آمده است .
این شرکت در تاریخ 28 دی ماه سال جاری اقدام به خرید سانترال نمود و توسط یکی از افراد همان شرکت که در تهران بود به شهر سنندج فرستاده شد. البته کار ضبط پیغام دیزا و جای گذاری کارت ها در دستگاه در تهران و در نمایندگی انجام گرفت و فقط در سنندج نیاز است تا کار نصب و راه اندازی سانترال را فردی آشنا به این امور انجام دهد.

خواندن 3414 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال