سانترال، سیستمی برای بهبود مکالمات حتی برای شرکت های کوچک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

با توجه به رشد شرکت ‌ها و بالا گرفتن شدت رقابت ارائه بهترین خدمات با کم ‌ترین قیمت جزء الزامات بقا یک شرکت در بازار است بعضی از شرکت‌ ها با معرفی خود و تلاش برای ثبت جایگاه در بین رقبا به جایگاهی بزرگ بین شرکت‌ ها رسیدند کسب این مقام و جایگاه آسان نیست و نخواهد بود این تلاش فقط شامل ارائه خدمات کاری در زمینه فعالیت شرکت نمی‌شود بلکه شامل به‌ روز رسانی تجهیزات و لوازم برای کسب مشتری است.
کسب مشتری همواره سخت و زمان بر بوده است زیرا همان طور که بیان شد شرکت ‌های فعال تلاش می ‌کنند که در عرصه رقابت از دیگر شرکت ‌ها پیشی بگیرند. موارد اساسی که هر شرکت برای بهبود روند ارائه خدمات به آن نیاز دارد به شرح زیر است:

 • وجود افراد خبره و آشنا به نوع فعالیت شرکت
 • وجود تبلیغات موثر و کارآمد
 • خدمات و پشتیبانی مناسب
 • وجود سیستم پاسخ گوی پیشرفته
 • قیمت مناسب برای ارائه محصول
 • در دسترس بودن در تمام ساعات
  شرکت پیشرو صنعت کراس، شرکتی فعال در زمینه خدمات اتومبیل است که اکثر کسب‌ و کار و درآمد حاصله شرکت از طریق جذب مشتری به صورت تلفنی است. این شرکت با داشتن واحد های مختلف تصمیم گرفت که سیستمی را راه اندازی کند که در صورت دریافت تماس از سمت مشتری آن را با راهنمای صوتی گویا بدون اتلاف وقت مشتری و فرد پاسخ گو به واحد مورد نظر ارتباط دهد. این شرکت با وجود محدود بودن کاربران و خطوط شهری تصمیم به این ارتقاء سطح کیفی گرفت و در هنگام مشاوره با واحد فروش این نمایندگی پاناسونیک تصمیم گرفت که دستگاه 3 به 8 را خریداری نماید. این دستگاه همان طور که از نامش مشخص است دارای 3 خط شهری و 8 داخلی است و امکان فعال سازی و تعریف 8 کاربر را می دهد که این کاربران متناسب با نوع و نیاز شرکت قابل تنظیم است و این شرکت خواستار این بود که یکی از این خطوط داخلی به عنوان داخلی دستگاه فکس تعریف گردد.
  این دستگاه به همراه تلفن اپراتوری KX-T7730 که برای برنامه ریزی سانترال در نظر گرفته شده است. این تلفن مدیریتی، وسیله ای ارتباطی هایبرید است که با ترکیب 4 رشته سیم (سیم دو زوجی) قابل استفاده می باشد. این تلفن در هنگام برنامه ریزی سانترال باید در جک 01 (JACK01) قرار بگیرد. این تلفن به دلیل ویژگی های بی نظیری که دارد و در مقایسه با قیمت آن انتخابی مناسب برای این کار است. این تلفن مناسب برای افرادی است که حجم تماس های ورودی و خروجی زیادی دارند. در بیشتر شرکت‌ها این تلفن در انحصار منشی و یا مدیر قرار می گیرد، زیرا به غیر از داشتن کلید های میانبر فراوان دارای طاهری شیک است.
  نمایندگی پاناسونیک                                

هر کدام از این موارد ذکر شده در متن بالا یکی از ملزومات شرکت‌ هاست که در واقع پایه و اساس هر شرکت است. اولین قدم برای بهبود و به ‌روز رسانی شرکت ایجاد یک سیستم پاسخ گوی پیشرفته است این سیستم باید به گونه ای باشد که با کم‌ ترین هزینه، تماس های دریافتی شرکت را به بهترین حالت ممکن تنظیم کند. این تنظیم کردن تماس ها به معنا راهنمایی فرد تماس گیرنده به مناسب ترین حالت به واحد مورد نظر است. سیستمی که بهبود بخش این مکالمات است دستگاه سانترال است. این دستگاه در واقع مرکز تلفنی فعال است که با جمع آوری خطوط شهری در خود و تقسیم بندی کاربران به داخلی های مورد نظر امکان استفاده از خطوط شهری را می دهد. این دستگاه در واقع با نام KX-TES824 است که دارای سه جای کارت است. محفظه اول این دستگاه در خود کمپانی پاناسونیک با کارت 3 به 8 پر شده است که ظرفیت اولیه دستگاه نامیده می وشد. این دستگاه با انتخاب سه کارت KX-TE82480 و KX-TE82483  و KX-TE82474  قابلیت ارتقا به سانترال 8 به 24 و یا سانترال 6 به 24 را داراست. در واقع اگر این شرکت در آینده با افزایش خطوط و یا داخلی های خود مواجه شد می تواند از بین کارت های ذکرشده کارت مورد نظر را تهیه نماید. این دستگاه در بیش‌ترین حالت ممکن دارای شرایط بالا ست و بیشتر از این مقدار قابل ارتقاء نمی‌ باشد

در تاریخ 30 دی ماه سال جاری پیش فاکتور گردید که در همان تاریخ ذکرشده توسط مدیریت این شرکت مورد تأیید قرار گرفت و طی صحبت های انجام شده تصمیم بر این شد که در تاریخ 2 بهمن ماه، کارشناس فنی شرکت جهت نصب و راه اندازی و هم چنین کد نویسی و برنامه ریزی دستگاه سانترال در محل حضور به محل برساند.
در تاریخ 2 بهمن با حضور کارشناس در محل و انجام تغییرات و تنظیماتت لازم کار نصب این سیستم ارتباطی به پایان رسید و این شرکت اولین قدم خود را در جهت کسب رضایت مشتری و افزایش کارایی کارکنان محکم برداشت. از تاریخ ذکرشده در صورت تماس با این شرکت سریعا متوجه تغییرات بالقوه در نوع پاسخ‌ گویی آن خواهید شد.

خواندن 3299 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال