امکان برنامه ریزی و فعال نمود کد سانترال برای محدود سازی کاربران

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

هر شرکتی متناسب با نوع خدمات مورد نیاز خود، احتیاج به سیستم هایی برای ارتقاء کیفی دارند. مدیران مجموعه ها بدون در نظر گرفتن تعداد کارمندان و کاربران تلفن ها همواره در پی کسب راه چاره ای برای کاهش هزینه های تماسی و افزایش بازدهی تماس ها بوده اند. این راه حل ها همواره در بسته های پیشنهادی جداگانه ای به مدیران عرضه شد. به گونه ای که با در دست داشتن دستگاهی خاص خط های شهری مورد نظر را برای شماره گیری محدود کنند. این دستگاه در واقع با بستن امکان تماس با شماره هایی که با صفر و یا دو صفر شروع می شوند در کم کردن هزینه ها کمک زیادی می کنند. برای محدود سازی زمان مکالمه نیز باید استفاده از برنامه ای خاص هر خط شهری و هر تلفن را جداگانه محدود نمود.
پاناسونیک با مشاهده این مشکلات و استفاده از راه کار هایی مناسب تصمیم گرفت که این برنامه ها را بر روی یک دستگاه که مرکز تلفن کوچک هر شرکت است فعال کند. در واقع با تعریف کردن این برنامه های محدود کننده و یا آزادی دهنده، دلایل استفاده از سانترال پاناسونیک افزایش یافت و دیگر نیازی به استفاده از دستگاه ها و برنامه های مختلف برای محدود سازی نبود.
این برنامه های تعریف شده در سانترال که توسط کد های مشخص فعال و یا غیر فعال می شوند مورد نیاز و استفاده برای بیشتر مجموعه ها است. اغلب مدیران تمایل به کنترل تماس های خروجی (تماس گرفته شده از طرف کارکنان) و مدت زمان مکالمه دارند و به همین دلیل بیشترین کاربرد را در مقایسه با دیگر کد های سانترال به خود اختصاص داده اند که می توان از این برنامه به راحتی استفاده نمود.

خواندن 3906 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال