خرید سانترال KX-TDE200 توسط صنایع فولاد هیربد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سری TDE، سری تحت شبکه از سانترال های پاناسونیک که مخصوص شرکت های متوسط و بزرگ طراحی شده است. سری KX-TDE کاملاً پیشرفته است و از پروتکل هایی جهانی با بهترین امکانات پشتیبانی می کند. این خانواده تحت شبکه دارای سه مدل با ظرفیت های متوسط و بزرگ و خیلی بزرگ است که پاناسونیک در تولید این دستگاه ها تلاش کرده است که بهترین کارایی را با حداقل هزینه با کاربران خود ارائه کند

tde                                            
مدل های این سانترال شامل KX-TDE100، KX-TDE200 و KX-TDE600 است که در مدل KX-TDE600 این امکان فراهم شده است که 3 کابین به دستگاه متصل شود و مرکز تلفنی ماورایی و فوق پیشرفته و مدرن را به کاربر هدیه کند. این کابین ها در حالت عادی و پیش فرض بدون استفاده هستند و فقط در صورت اتصال به سانترال اولیه قابل کاربری می باشند. در سری KX-TDE100 و KX-TDE200 مانند سری پر ظرفیت دیجیتال کارت خطوط شهری و کارت خطوط داخلی به صورت جداگانه و متناسب با نیاز کاربران تهیه می شود که این سری دیجیتال (KX-TDA) امکان استفاده از پروتکل SIP نیز فراهم است.
با توجه توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که این سری پر ظرفیت مخصوص شرکت هایی توی طراحی شده است. صنایع فولاد هیربد نیز که جزء مجموعه های بزرگ و عظیم است یکی از مجموعه هایی است که سانترال KX-TDE200  بهترین گزینه ارتباطی است. این شرکت با زمینه فعالیت تولید پروفیل های مخصوص درب و پنجره و پروفیل های مخصوص درب و پنجره و پروفیل های مربعی و مستطیل (قوطی مربعی و قوطی مستطیلی) شرکتی با حجم وسیع فعالیت است که در حیطه کاری خود شرکتی پر قدرت و برتر است.
این شرکت با داشتن کادری حرفه ای نیازمند سیستم مخابراتی پیشرفته ای برای برآورده سازی نیاز های شرکت بود که برای تهیه این سیستم و نوع ارتقاء فرآیند مخابراتی خود با تماس با این نمایندگی پاناسونیک گامی محکم برداشت و تمایل خود را در این زمینه با تأیید پیش فاکتور زیر به اثبات رساند.

  • دستگاه سانترال مدل KX-TDE200 به همراه كارت منبع تغذيه مدل KX-TDA0103
  • كارت خطوط شهري با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA0181
  • كارت نمايشگر مشخصات تماس گيرنده (CID)  با ظرفيت 8 خط مدل KX-TDA0193
  • كارت خطوط داخلي آنالوگ با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA0174
  • كابل رابط آمفونل
  • دستگاه ضبط مكالمات با ظرفيت 16 خط انالوگ
  • كارت خطوط داخلي ديجيتال با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA0172
  • گوشي تلفن كارشناسي پاناسونيك مدل KX-T7665
  • گوشي تلفن مديريتي پاناسونيك مدل KX-DT346

tde2001                                               

این مجموعه با داشتن دو مجموعه کاری متصل به هم که در واقع دفتر مرکزی و کارخانه بود تمایل داشت که این مجموعه ارتباط باشند و هزینه ای این ارتباط در کمترین حالت میسر شود به همین خرید KX-TDE200 بهترین گزینه بود که کارشناس فروش نمایندگی پاناسونیک می توانست به این مجموعه پیشنهاد دهد.
این سانترال تحت شبکه قابلیت پشتیبانی از حداکثر 128 شهری و 256 داخلی را دارد که این 256 خط داخلی می توان داخلی تلفن آنالوگ، تلفن هیبرید، تلفن دیجیتال و تلفن های تحت شبکه باشد که این تلفن های تحت شبکه نیازمند به کدهای فعال سازی خاص هستند که باید تهیه شود و هم چنین از دیگر ویژگی های این دستگاه سانترال می توان به قابلیت اتصال تلفن کنفرانس به آن یاد کرد که قابلیتی بسیار مهم و پر کاربرد است. در مجموعه های بزرگ کاری مانند صنایع فولاد هیربد جلساتی تشکیل خواهد شد که ممکن است با عدم حضور فرد یا افرادی هم تشکیل شود. استفاده از این تلفن کنفرانس سبب می شود که افرادی که در جلسه حضور دارند با استفاده از این تلفن می توانند جلسه خود را به صورت تماس تلفنی با آن فرد خاص برقرار کنند.

خواندن 3686 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال