جذب نیروی جدید در نمایندگی پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گسترش و رشد شرکت از بزرگ‌ترین اهداف هر مدیری در رابطه با موسسه خود است و این شخص برای رسیدن به هدف خود باید اقداماتی خاص را انجام دهد. گسترش و رشد شرکت امری آسان و ساده نیست و برای این منظور ابتدا باید اقداماتی را برای این امر مهیا کرد که این اقدامات شامل مهیاکردن محیط کار برای استخدام کارمند و توسعه بازار برای افزایش درآمد شرکت و تهیه وسایل اولیه و لازمه شروع به کار هر فرد جدید در این محیط است.
همان‌طور که قبلاً در خبرهای شرکت اعلام کردیم مدیریت این مجموعه برای رسیدن به این هدف به مهیاکردن شرایط برای اشتغال به کار افراد جدید پرداخته است و یکی از این اقدامات جابجایی از محیطی کوچک به مجموعه‌ای بزرگ‌تر بود که این امر در مهرماه سال گذشته عملی شد که پس‌ازاین جابجایی گام‌های دیگر برای تحقق این هدف انجام شد که باگذشت زمان به وقع پیوست.
اینک گروه فنی مهندسی ارتباط با استخدام دو کارمند جدید برای کادر اداری خود تلاش می‌کند تا با قدم گذاشتن درراه سخت و دشوار به اهداف بزرگ خود دست یابد. این دو عضو جدید اینک مشغول به کار در واحد مالی و واحد اداری هستند که در امور جاری شرکت به مسئولین این دو بخش کمک کنند و در رشد شرکت سهیم باشند.
این نمایندگی پاناسونیک قصد دارد تا با رشد خود و افزایش راندمان کاری خود تکیه‌گاهی برای مشتریان خود درزمینهٔ خدمات ارائه‌شده باشد امید است که شما نیز در این راستا خود را عضوی از این شرکت بدانید و در این راه هم گام ما باشید.

خواندن 3071 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال