سانترال سیستمی قابل استفاده در کلیه شرکت ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه به‌روزرسانی و مرتب‌سازی تماس و ارج نهادن به تماس‌گیرنده جزء الزامات و پایه هر شرکتی است و هیچ ارتباطی با سبک و سیاق و نوع خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد ندارد.
با عجین شدن خدماتی که مجموعه‌ها ارائه می‌دهند و ارتباطات تلفنی راه دو ر وجود سیستم کنترل‌کننده این تماس‌ها بسیار احساس و نیاز مبرم شد تا جایی که اغلب شرکت‌های کوچک و بزرگ تصمیم به بهبود روند پاسخ‌گویی به تماس‌ها را گرفتند.
شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه نیز بااینکه اکثر خدمات خود را به‌صورت حضوری انجام می‌دهند، بازهم از این قائله مستثنا نبوده و برای بهبود روند کاری خود می‌توانند از سیستم‌های بهبود بخش مکالمات استفاده کنند.
چتر سپید نیز ازجمله این مراکز خدمات است که این تغییرات را پذیرفته و در پی به‌روزرسانی تماس‌ها کرد. فعالیت در چندین نوع خدمات بیمه‌ای سبب شد تا این مجموعه در کنار خدماتی که حضوری به مشتریان ارائه می‌کند تماس‌های متعددی را نیز دریافت می‌کند که این درگذشته به‌سختی پاسخ‌دهی می‌شد اما پس از تصمیم‌گیری و تماس با واحد فروش این شرکت و با تهیه و تائید محصولات زیر به بهترین شکل این مکالمات را پوشش داد.

تجهیزات اداری تایید شده توسط شرکت مذکور از این نمایندگی پاناسونیک

  • دستگاه سانترال مدل KX-TDA100
  •  كارت منبع تغذیه مدل KX-TDA0104
  • كارت خطوط شهری با ظرفیت 8 خط مدل KX-TDA0180
  • كارت خطوط داخلی هایبرید(آنالوگ،دیجیتال) با ظرفیت 8 خط مدل KX-TDA0170
  • كارت اپراتور خودكار(DIZA)با امكان پاسخگویی 2 تماس در لحظه مدل KX-TDA0190&0192
  • كابل رابط آمفونل 16 زوجی معمولی
  • کابل رابط آمفونل 16 زوجی هایبرید

محصولات فوق در تاریخ 20 خردادماه با اعزام کارشناس فنی پاناسونیک در محل آغاز و با نصب و راه‌اندازی سانترال و فعال‌سازی برنامه‌های مربوطه درخواستی به پایان رسید.

خواندن 9133 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال