کارمند جدید واحد سایت نمایندگی پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

سلام من کارمند جدید شرکت فنی مهندسی ارتباط هستم . 26 سالمه ، فارغ التحصیل رشته نرم افزارم که زیاد علاقه ای به رشتم ندارم . 2 سال از اتمام درسم میگذره و این اواخر احساس کردم باید کار کنم ، بر حسب اتفاق با گروه فنی مهندسی ارتباط اشنا شدم و با حضور در این شرکت رزومه پر کردم بعد از مدتی از طرف شرکت با من تماس گرفتن و ازم خواستن به شرکت بروم تا با رئیس شرکت صحبت کنم .
به شرکت رفتم و پس از ملاقات با رئیس و صحبت هایی که شد تصمیم گرفتم در این شرکت مشغول به کار شوم و قرار شد در قسممت IT کار کنم . میدونستم کار سختی در پیش دارم چون تا بحال جایی کار نکرده بودم و سابقه کاری نداشتم .
به قسمت سایت رفتم و با همکارانم آشنا شدم یکی از همکارانم درباره شرکت و هدفی که دنبال می کند برایم توضیح داد و روند کاری را گفت . همکار دیگرم هم کارهایی را که باید انجام دهم را روی تخته نوشت . روز اول پس از یادگیری چند تا از کارهایم آنها را انجام دادم ولی سرعتم کم بود و کمی ترسیدم از اینکه از عهده کارهایم برنیایم و تمام کارهایم را در ساعت کاری نتوانم انجام دهم ولی در روز دوم سرعتم بیشتر شد و مطالب بیشتری یاد گرفتم . در حال حاضر کارهایم را زودتر از وقت انجام می دهم .
من از سانترال چیزی نمیدونستم از همکارم خواستم مطالبی را درباره دستگاه سانترال برایم بگوید و او با حوصله برایم از سانترال گفت .
الان دو هفته ای هست که در اینجا مشغول کارم و مطالب زیر را از سانترال یاد گرفتم :
اولین نکته ای که از سانترال یاد گرفتم دسته بندی بزرگ و قابلیت های فراوان این دستگاه بود . اولین جمله ای که از همکارم شنیدم این بود که سانترال دستگاهی با ابعادی کوچک است که هر آنچه از او بخواهید انجام می دهد . اولین موضوع ، دسته بندی سانترال ها بود که آموزش دیدم و نام هر مدل و ویژگی هایی که دارند .
در دومین گام با ظاهر و دلیل انتخاب هر کدام از آنها برای شرکت های مختلف آشنا شدم و در آخر سخت ترین و پیچیده ترین مرحله بود که یادگیری ویژگی ها و کارایی های ریز دستگاه است که نحوه و روش فعال سازی هر کدام از این ویژگی ها را باید کاملاً آموزش ببینم .
من تصمیم گرفتم طی این خبر به دنبال کنندگان مطالب این سایت اعلام کنم که از این تاریخ به بعد تمام نوشته های این سایت را خود با علمی که در اینجا در کنار همکارانم و در این نمایندگی پاناسونیک کسب کرده ام انتشار می دهم .

خواندن 5340 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال