اشتغال ربات های پاناسونیک در فرودگاه ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

ابراز علایق مردم ژاپنی جهت استفاده از ربات های محصول کشورشان به حدی است که به آسانی می شود این روبات ها را در خیابان ها و سایر اماکن عمومی جهت استفاده در مصارف گوناگون مشاهده کرد. برای مثال بعضی از این ربات های ژاپنی در فروشگاه ها و یا هتل ها وظیفه استقبال و خوش آمدگویی به مراجعه کنندگان را عهده دار هستند و مدتی هم است که ربات های پاناسونیک در فرودگاه های ژاپن مشغول انجام وظیفه هستند! با وبسایت فروشگاه تلفن و دستگاه سانترال پاناسونیک همراه باشید...

فعالیت ربات پاناسونیک در فرودگاه ژاپن

موسسه "ابرگیزمو" در این باره معتقد است: اگر این بار به ژاپن مسافرت کردید و رباتی در فرودگاه کنارتان آمد و شما را راهنمایی کرد، تعجب نکنید. همان طور که به آن اشاره شد، ربات های پاناسونیک جهت کار کردن در فرودگاه های ژاپن مستقر شده اند. "HOSPI" که نام یکی از ربات های محصول پاناسونیک است، در حال فعالیت آزمایشی در فرودگاه "نارتیا" شهر "چیبا" ژاپن می باشد. کار محول شده به این ربات پاناسونیک در فرودگاه مذکور کمک رسانی در رستوران جهت جمع آوری ظروف، رساندن نوشیدنی به مسافران و همینطور راهنمایی آنان است.

HOSPI که از تولیدات جدید شرکت پاناسونیک به شمار نمی آید، به منظور بهره برداری در مراکز بیمارستانی جهت رساندن مدارک پزشکی به دست دکترها طراحی شده و هم اکنون در تعداد 4 بیمارستان از کشور ژاپن به همین منظور در حال فعالیت است. از آنجایی که ربات های پاناسونیک مورد بحث، جهت استفاده در بیمارستان ها طراحی شده اند، مجهز به سنسورهای قدرتمند و سیستم تشخیص موانع می باشند که برخورد با موانع را به امری بعید مبدل می سازند. تا کنون مشخص نشده که آیا بهره برداری از این ربات شرکت پاناسونیک در فرودگاه به رسمیت شناخته خواهد شد یا نه، اما  پاناسونیک در فکر است تا بازار مصارف غیر بیمارستانی را نیز برای HOSPI کسب کند.

خواندن 1626 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.