دوربین پاناسونیک و تخمین ضربان قلب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

آیا از ورزشکارانی هستید که در مسابقات پخش شده از تلویزیون شرکت کرده اید؟ یا از طرفداران این ورزشکاران هستید؟ پس حتما برایتان جالب است که از میزان استرس و هیجان ورزشکار مورد علاقه خود در حین انجام بازی اطلاع داشته باشید. همراه ما با وبسایت فروشنده تلفن پاناسونیک باشید تا با فرآیند تخمین ضربان قلب که توسط دوربین پاناسونیک انجام می شود آشنا شوید

دوربین پاناسونیک و تخمین ضربان قلب

پاناسونیک می خواهد در مسابقه قهرمانی گلف خود که در ماه آینده سال جاری در ژاپن برگزار می شود، از فناوری محاسبه ضربان قلب با بهره گیری از دوربین های محصول خود رونمایی کرده و بینندگانی را که بطور زنده این رویداد را از تلویزیون مشاهده می کنند، قادر به مشاهده سطح ضربان قلب و آرامش ورزشکار کنند. اما فرآیند تخمین ضربان قلب با دوربین چگونه انجام می شود؟ پاناسونیک معتقد است سیستم "سنجش حیاتی بدون تماس" که نام فرآیند موصوف است، با استفاده از دوربینی خاص و تصویربرداری از صورت، اندازه گیری ضربان قلب فرد را مقدور کرده است.

عمده تفاوت این ایده با آنچه که تا بحال در پخش مسابقات تلویزیونی، نمایش ضربان قلب بازیکنان را انجام می داد، این است که تا پیش از این تخمین ضربان قلب توسط فناوری های پوشیدنی میسر بود، اما اکنون این عمل توسط دوربین پاناسونیک که با بررسی انقباض های عروقی، پاسخ را تولید می کند انجام خواهد شد. حسگر این دوربین پاناسونیک که کار تخمین ضربان قلب را به عهده دارد، با همکاری دانشگاه کیوتو ساخته شده و پس از مقایسه عملکرد آن با خروجی نمایشگرهای ECG گذشته که به بدن متصل می شد، نتایج یکسان و قابل اعتمادی را عرضه کرده که با اطمینان کامل می تواند میزان ضربان قلب گلف بازان را در بازی های ذکر شده در تلویزیون به مخاطبان عرضه کند.

خواندن 1456 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال