درآمدزایی گوگل مپس برای گوگل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مدیر گوگل - "ساندار پیچای" در گزارش مالی خود در انتهای فصل اول سال جاری میلادی از اراده گوگل برای کسب درآمد از گوگل مپس صحبت کرده است. با وبسایت نماینده خدمات دستگاه سانترال پاناسونیک همراه ما باشید...

حتما تا کنون اطلاع دارید که سرویس گوگل مپ (نقشه گوگل) از کاربردی ترین خدماتی است که ابرجستجوگر گوگل برای کاربران خود تدارک دیده ولی در مقایسه با سایر سرویس هایی که گوگل ارائه می کند، درآمد چندانی را به خود اختصاص نداده است. بر همین اساس در گزارش مالی شرکت گوگل که در زمستان 2017 منتشر شده، اعلام شده که گوگل مپس نیز درآمدزایی برای گوگل را آغاز خواهد کرد. "ساندار پیچای" مدیر هندی گوگل با بیان اینکه در این خصوص برنامه ای بلند مدت را در نظر دارد، اعلام کرده: "Google Maps امکانی است که با استقبال کم نظیری مواجه شده است و روز افزون نیز به این استقبال افزوده می شود. این شرایط در حالی است که از ارائه گوگل مپس سال ها است که گذشته می شود. اکنون نقشه گوگل از امکانات جدا نشدنی گوشی های هوشمند است و در آینده نزدیک با روی کار آمدن تکنولوژی هایی از قبیل واقعیت افزوده، اهمیت بیشتری را پیدا می کند."

وی بدون آنکه پاسخ شفافی از فکری که در سر دارد بدهد، به گفتن این نکته اکتفا کرد که: "بطور قطع جدیدا متوجه تغییرات گسترده نقشه گوگل شده اید. اگر آن را در گوشی اجرا کرده و قصد رفتن به محلی را دارید، خواهی دید که این نقشه اطلاعاتی بیشتر از گذشته را به شما عرضه خواهد کرد که برای مثال رستوران های مسیر خواهد بود. این یکی از راه هایی است که در آینده شانس ارزش گذاری بیشتر ما را برای این سرویس ممکن خواهد ساخت."

خواندن 1426 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال