پاناسونیک و رشد سود خودروسازی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

پاناسونیک تصمیم گرفته است که با رونق دادن به فعالیت هایی که با دیگر شرکت های خودروساز دارد، سود سالانه این شرکت را در این مقوله 20 درصد ارتقا دهد. با وبسایت گروه فنی مهندسی ارتباط (فروشگاهی با مناسب ترین قیمت سانترال و نیز قیمت تلفن سانترال پاناسونیک) همراه ما باشید تا بر رشد سود خودروسازی پاناسونیک مروری انجام دهیم.

پاناسونیک و رشد سود خودروسازی

با مطالعاتی که کارشناسان کمپانی پاناسونیک کرده اند، انتظار می رود که رشد 20 درصدی در سود عملیاتی این شرکت ژاپنی (از 277 میلیارد ین به 339 میلیارد ین)  تا مارس سال 2018 رخ دهد. البته این مقدار کمتر از آن چیزی است که خبرگزاری رویترز حدود 346 میلیارد ین پیش بینی کرده است. همانطور که احتمالا تا کنون متوجه شده باشید، پاناسونیک تصمیم جدی خود را برای فعالیت در بازار صنعت خودروسازی گرفته است و پیش از این نیز اهدافی دیگر ازجمله خرید سهام شرکت اسپانیایی فیکوسا (تولید کننده آینه های خودرو) و نیز سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری روی کارخانه گیگافکتوری که با مشارکت تسلا، در حال توسعه است را در پیش گرفته است.

یکی از مدیران اجرایی پاناسونیک (کازوهیرو تسوگا) است که پنج سال پیش، زمانی که به این مقام رسید، پاناسونیک را از رکود در بازار رهایی داد. ازجمله راه حل های او برای این برون رفت از بحران، ایجاد تغییر و نیز گشترش دامنه کاری این شرکت ژاپنی بود و همین رشد سود صنعت خودروسازی هم می توان یکی از دست آوردهای تسوگا از این اقدامش دانست. افزایش سود در صنعت خودرو به پاناسونیک نوید رسیدن رکورد فروش بخش خودروسازی خود را تا انتهای سال مالی به میزان 2.66 تریلیون ین می دهد که در قیاس با سال مالی گذشته 10% افزایش داشته است. البته این مهم با شروع فروش سامانه های سرگرمی و اطلاعاتی اتومبیل ها در کنار سیستم های ایمنی و کنترلی و همینطور آینه های هوشمند و جدید اتومبیل ها عملی خواهد شد.

خواندن 1398 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال