محصولات پاناسونیک مرگ ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شاید بشود بیان نمود که اولین محصولات دستگاه سانترال هیبرید در سال 1986 تولید و روانه بازار شده است که اگر به دستگاه فوق (منتشر شده در عکس) نگاه کنیم متوجه قدمت آن خواهیم شد و حتی ممکن است این جمله به ذهن برسد که جزء اولین سیستم های تولید شده باشد زیرا بسیار قدیمی است و با توجه به گزارش کارشناس فنی پاناسونیک که به محل برای انجام برخی تغییرات و برنامه ریزی های مجدد بر روی دستگاه اعزام شده بود، اگر دانش فنی و شناخت کامل نسبت به تمامی مدل های مرکز تلفن نبود امکان تغییرات و به روزرسانی کد سانترال امکان پذیر نبوده و کارشناس با اشکال مواجه می شد.

محصولات پاناسونیک مرگ ندارد

تلفن سانترال در بدترین ظاهر خود قرار دارد اما باز کار می کند و به کاربر خود برای برقراری تماس و داشتن مکالمه ای مفید کمک می کند. مرور زمان هم باعث نشده تا دکمه های شماره گیری و یا حتی صفحه نمایشگر آن خراب شود که این نشان از عمر مفید و بالای این تجهیزات مخابراتی دارد. با مقایسه ظاهر تلفن سانترال گذشته و جدید متوجه تفاوت های آن و تغییرات چیدمان و نمای آن خواهیم شد. قرار گرفتن کلید های دسترسی به شکلی دیگر و افزودن کلید های dss بیشتر نشان دهنده افزایش قابلیت های سیستم است.

محصولات پاناسونیک مرگ ندارد

محصولات پاناسونیک مرگ ندارد

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک مفتخر است که توانسته در حدود 20 سال خدمت رسانی به شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های کوچک و بزرگ محصولاتی با عمر بسیار مفید را عرضه کند. حضور بیش از 30 دهه در بازار جهانی و قرار گیری در 10 برند برتر و محبوب جهان ویژگی بارزی است که نصیب هر مجموعه ای نخواهد شد.

 

 

خواندن 1008 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال