کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پس از انتشار مقاله ای در خصوص پذیرش و انجام تمامی امور کابل کشی و داکت کشی شرکت ها توسط کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط بسیاری از شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ تمایل خود را مبنی بر انجام این کار توسط کادر متخصص این مجموعه ابراز نمودند. بعد از منتشر شدن خبر شروع ثبت درخواست هایی در این زمینه به علت زمان بر بودن و حساس بودن آن در تخصص هر شخصی نیست همچنین برنامه کاری به گونه ای طراحی شد که در ساعات غیر اداری و یا روز تعطیلی پروژه ها آغاز شوند. کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر در یکی از همین روز های اخیر صورت پذیرفت.

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

همانطور که بیان شده کارشناسان مختصص پاناسونیک نهایتا از 2 رنگ کابل استفاده می کند رنگ نارنجی برای تمامی سیستم ها و تجهیزات است و رنگ مشکی جهت اتصال به سرور است. نکته ای دیگر که قابل بیان است و موجب ایجاد کمی اشکال در انجام بود عدم آماده بودن کف ساختمان بود که همزمان در حال کفپوش سازی بود.

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

با در نظر گرفته شدن فضا سیستم ها و تجهیزات در شرکت و ارائه نقشه ای به مدیریت مجموعه و دریافت تائیدیه کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر آغاز شد. اتصال داکت ها از قرنیز ها بهترین راه حل بود با در نظر گرفتن محل هایی جهت نصب پریز برق و کابل شبکه نیز از دیگر نکات مثبت بود که در آن محل ها کامپیوتر راه اندازی شود.

 

زاویه دار بودن دیوار ها موجب شد تا از داکت های خمیده بیشتری بکار بده شود تا بتوان از مکان بیشتری استفاده کرد. در این پروژه با توجه به متراژ بالا و عدم وجود تجهیزات و خلوتی محیط، کار به سرعت بسیار مناسبی پیش می رفت که همین امر موجب شگفتی مسئولان آن مجموعه شد. متصل کردن داکت ها در مناسب ترین فضاها که کمترین دید را داشته باشد از شروط مورد اهمیت مسئولان آن مجموعه بود که با توجه به این درخواست تمام تلاش بر این شد و موفقیت آمیز هم بود. کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر در یک روز کاری به اتمام رسید.

خواندن 1019 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال