مرتب کردن رک در تاکسی بیسیم ایرانیان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تاکسی بیسیم ایرانیان، شرکتی است فعال و پویا که در زمینه خدمات اتومبیلی فعالیت دارد. به بیانی ساده تر با گردش راننده در شهری که قرار دارد با توجه به درخواست تلفنی فرد با مجموعه به صورت دربست در اختیار متقاضی قرار می گیرد. در این مقاله به انتشار خبر مرتب کردن رک در تاکسی بیسیم ایرانیان می پردازیم...

رک اتاقکی فلزی در ابعاد مختلف است که در آن تجهیزاتی خاص جهت نگهداری بهتر قرار داده می شود از جمله سیستم هایی مانند سرور، ، روتر و مودم و دستگاه سانترال. این اتاقک در انواع مختلفی وجود دارد که خدماتی گوناگون به کاربر خود ارائه می دهد. با توجه به ظاهر بد و نامناسب رک این مجموعه تصیمی مبنی بر مرتب کردن رک در تاکسی بیسیم ایرانیان اتخاذ شد که با در میان گذاشتن آن با نمایندگی پاناسونیک عملیات آغاز شد.

مرتب کردن رک در تاکسی بیسیم ایرانیان

مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان

در هفته ای که گذشت با دریافت تماسی از طرف تاکسی بیسیم ایرانیان و ثبت درخواست آنها توسط کادر پشتیبانی گروه فنی مهندسی ارتباط درخواست آن مجموعه محترم مبنی بر مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان به دست کارشناسان فنی نمایندگی پاناسونیک رسید. با اولویت بندی کردن کار ها و برنامه در نظر گرفته شده برای هر کارشناس و با توجه به سنگین بودن حجم این کار تصمیم بر اعزام 2 فرد متخصص گرفته شده که مدت زمان فعالیت را به حد معقولی کاهش دهد و در همان هفته درخواست شده، کارشناس اعزام و دستورات لازم را اجرا نمود.

 

پس از اعزام کارشناس نکته ای قابل بیان است و در اکثر شرکت ها به چشم می خورد این است که یکی از اشتباهات رایج در اکثر مجموعه هایی که از رک استفاده می کنند متداول است استفاده از محفظه به عنوان یک میز و یا محلی برای قرار دادن اجسام بر روی آن است که این اشتباهات بسیار زیان بار است زیرا اگر دقت کنید در بالای محفظه شیارهایی جهت رفت و آمد هوا و تهویه در نظر گرفته شده که هوا محیط را خنک کند و قرار دادن هر جسمی بر روی آن مانع این عمل خواهیم شد.

خواندن 1063 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال