نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پاسخگو بودن به مشتریان یک الزام است که بسیار ضروری برای تمامی شرکت ها و مجموعه ها می باشد. این نکته را باید در نظر داشت که مهم بودن این موضوع برای افرادی که مشغول در فروشگاه ها هستند اهمیت بیشتری دارد. فروشگاه یاران واقع در خیابان بنی هاشم تهران یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین فروشگاه ها جهت عرضه شیرآلات، کاشی و تجهیزات مربوطه به زیبایی ساختمان است که یک رقیب قدر برای تمامی رقبا هم صنف خود به حساب می آید.

یکی از متد های فروش کالا در این مجموعه دریافت سفارش به صورت تلفنی است بخاطر همین امر در دسترس بودن مهمترین رکن پا برجا بودن محسوب می شود. در فروشگاه یاران به علت زیاد شدن حجم کار مجموعه و نیاز برای خروج از محیط کار و هم زمان جواب دهی تلفنی موجب شد تا دیگر دستگاه سانترال کم ظرفیت نصب شده در فروشگاه جواب گو نباشد و با مشاوره تخصصی با کارشناسان فروش و فنی گروه فنی مهندسی ارتباط دستگاه سانترال KX-NS500 معرفی و پیشنهاد شد.

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

به دلیل نوع فعالیتی مجموعه دارد مسلما حجم کاری، بالاست و مرکز تلفن پاناسونیک پیشنهاد شده تمامی خواسته های بیان شده توسط مجموعه را پوشش می دهد. مدیریت مکالمات از خارج از مجموعه، پاسخگویی به تماس ها از طریق تلفن همراه از حداقل قابلیت های موجود در دستگاه سانترال NS به صورت پیش فرض و اولیه است.

همان طور که قبلا هم گفته شد یکی از کارهایی که گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک از وظایف خود می داند مرتب سازی محیط فعالیت خود و تهیه نقشه ای در مورد کارهای انجام گرفته است. متعاقب تمام مطالب بیان شده با نصب مرکز تلفن و برنامه ریزی سانترال کار به پایان رسید.

 

 

خواندن 1032 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال