تعریف دکمه های DSS

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

the-definition-of-dss-buttons

چگونگی تعریف شماره‌های داخلی بر روی دکمه‌های DSS تلفن‌های پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط در نظر دارد در راستای کمک به شما عزیزان، مطالب آموزشی مفیدی را در سایت به اشتراک بگذارد. در این مطلب می‌خواهیم نحوه تعریف شماره‌های داخلی بر روی DSS های تلفن‌ پاناسونیک را آموزش دهیم. یکی از سوال‌های متداول مشتریان، تعریف دکمه‌های DSS (دسترسی سریع) می‌باشد. بارها این سوال توسط مشتریان پرسیده شده که چطور می‌توان به تلفنی که در اتاق دیگری در حال زنگ خوردن است پاسخ داد؟

یکی از راه‌ها تعریف شماره‌های داخلی بر روی دکمه‌های دسترسی سریع می‌باشد. برای این منظور، ابتدا کلید Program و سپس DSS مورد نظر که قرار است داخلی بر روی آن تعریف شود را فشار می دهیم. بعد عدد 1 را وارد کرده و سپس شماره داخلی را شماره گیری می‌کنیم و در نهایت کلید Auto Dial یا Store را فشار می دهیم.

پس از طی این مراحل، چراغ دکمه‌ی DSS در هنگام زنگ خوردن داخلی مورد نظر، به صورت چشمک زن در می‌آید و شما با فشردن این کلید می‌توانید به آن داخلی پاسخ دهید. همچنین برای برقراری تماس داخلی و یا Transfer کردن، نیاز به گرفتن شماره داخلی نمی‌باشد و فقط با زدن دکمه دسترسی سریع مورد نظر، تماس برقرار می‌شود. در نظر داشته باشید این روش برای تلفن‌های دیجیتال و هایبرید پاناسونیک قابل استفاده می‌باشد.

در مطالب بعدی به نحوه تعریف شماره‌های خطوط شهری بر روی دکمه های دسترسی سریع خواهیم پرداخت.

خواندن 10047 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال